WITAMY PAŃSTWA SERDECZNIE !!!

   Znajdujecie się Państwo na stronie salonu Pasja, w którym świadczone są usługi fryzjerskie, ale także szeroki zakres zabiegów kosmetycznych.
   Salon Pasja powstał latem 2009 roku. Usytuowany jest na pięknym, nowoczesnym osiedlu "Słoneczny Dom" w Lublinie, znajdującym się w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego.

   Oczywiście nazwa salonu nie jest przypadkowa. Jest ona owocem głębokiego umiłowania zawodu, artystycznej wrażliwości personelu i prawdziwego zaangażowania w rozpoznawanie i urzeczywistnianie oczekiwań Naszych Klientów.
   Pasja to wnętrze z klasą oraz ciepła i przyjazna atmosfera. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego pracujemy na kosmetykach najwyższej, światowej jakości. W pielęgnacji i stylizacji włosów korzystamy wyłącznie z produktów firmy L'Oreal Professionnel.

   Zabiegi kosmetyczne wykonujemy przy pomocy preparatów firmy ARKANA, (jest to polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych, podążająca za najnowszymi trendami biochemiczno - fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry), oraz firmy ESSIE (pierwszej gamy produktów dostosowana do indywidualnych potrzeb paznokci). 

   W trosce o najwyszą jakość usług i bezpieczeństwo naszych klientów wszystkie narzędzia są dezynfekowane i sterelizowane w Autoklawie na miejsu.
Wszystkie urządzenia wykorzystywane w naszym salonie są opatrzone stosownymi certyfikatami jakości. Załoga regularnie uczestniczy w różnorodnych szkoleniach branżowych, stąd wysoki poziom świadczonych przez nas usług, który zapewnia nam przywiązanie zdobytych już Klientów oraz dynamiczne pozyskiwanie nowych.

   Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy nie tylko do Pań, ale także do Panów i najmłodszych milusińskich.

Do zobaczenia w naszej ... PASJI !!!